Vytvořte se mnou svůj unikátní šperk

Teprve s vámi šperky ožívají a vyprávějí příběhy. Jaký bude ten váš?

Jak to probíhá?

Vaše přání a možnosti probereme na nezávazné schůzce, kterou si můžete sjednat přes odkaz výše či v sekci konzultace. Na jejím základě následně vytvořím návrhy s orientační kalkulací. Výroba šperku na míru, stejně jako snubních prstenů, trvá 6 – 8 týdnů a během této doby se opět setkáme, abyste před realizací ve zlatě a finálním dokončením šperk (nebo teprve jeho model) vyzkoušeli. Šperky na míru je možné vyrobit z 14k či 18k zlata. Pracuji s přírodními broušenými kameny a diamanty (nad 0,3ct s certifikátem GIA), případně na přání i s Lab grown diamanty. Netypicky se však v mých špercích setkáte také s (nejen) drahými minerály v jejich původní, neopracované podobě. 

Pro páry, které se chtějí do prstenů otisknout navrhuji unikátní prsteny na základě jejich společného příběhu. Zásnubní a snubní prsteny můžete však vybírat také z již vytvořených modelů, které je možné personalizovat úpravou designu či osazením kamene.

Šperk Vám bude předán v dárkovém balení včetně certifikátu jeho původu a doporučení, jak o něj správně pečovat. Každý kus je označen výrobní značkou autorky a státní puncovní značkou, deklarující pravost a ryzost použitého kovu.

 

Zásnubní prsten s diamantem na ruce nevěsty.
novomanželé stojící na louce a držící se za ruce
Dva zásnubní prsteny v rámci svatebního zátiší na stole
Zlaté prsteny s krystaly křišťálu na ruce

tradice kamene

Zásnubní prsteny můžete vybírat z kolekce Kairos a Raw gemstones. Pokud ctíte tradici kamene, ale hledáte alternativu ke klasice, je skvělou volbou.

Máte vlastní kámen, který chcete nechat do šperku zasadit? Domluvte si online nebo osobní konzulaci v pražském showroomu Kvartýr na Vinohradech.

zásnubní a snubní prsteny na zakázku