Adéla Schicker

+420 723 307 400 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

  

 

WHERE TO BUY

SILVER&ROUGH STONES   

DOX by Qubus, Poupětova 1, Prague 7 

CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Prague 1

 

PORCELAIN EARRINGS     
                                                            
Place Store, Moravské Náměstí 4; Brno
E-shop: MOLO7  

Každý šperk je ručně vyroben a opracován, s maximální pečlivostí a láskou k řemeslu. Jeho zakoupením získáváte jedinečnou věc se svým příběhem, která Vám ještě dlouho bude dělat radost.

Neváhejte mě kontaktovat, jestliže chcete sobě nebo svému blízkému udělat radost autorským šperkem z mé dílny. Je možné domluvit se na úpravě velikosti prstenu z určité kolekce či na výrobě nového přímo Vám na míru. V případě výroby snubních prstenů počítejte s diskuzí nad vaší představou a s konzultacemi nad návrhy, abychom společně našli ten správný tvar a význam, které mají prsteny mít.  Cena se liší v závislosti na složitosti konceptu a použitém materiálu, proto je dobré popsat Vaši představu a nezávazně požádat o cenovou nabídku.

 

All jewellery are available upon request! Feel free to contact me!

Every piece of jewellery is handcrafted with maximum care and love to creation. By purchasing it, you gain a unique piece with its story, a piece which will make you happy for a long time. 

Don’t hesitate to contact me if you want to make yourself or someone else happy with a ring or another piece of jewellery. We can agree to adjust the size of an already created ring, or to create a new, personalized one. In case of wedding rings, the service includes several consultations about the offered concept and their life-long service. The price of wedding rings  depends on the complexity of the concept and materials used. 

 

 Kontaktní formulář

Po odeslání objednávky budete přesměrování na hlavní stránku.