engagement & wedding rings
Adéla Schicker | krok 1

na počátku

Na počátku každého příběhu unikátního šperku je schůzka se zákazníkem.

Představíte mi vaši vizi a nápady, probereme možnosti realizace a změříme přesnou velikost prstu. Na základě našeho setkání vytvořím 2 až 3 návrhy a k nim orientační kalkulaci. Zakládám si na osobním přístupu a ruční práci, proto pracuji nejčastěji s kresebnou skicou a/ nebo ručně vyrobeným trojrozměrným modelem.

Zásnubní prsteny můžete též vybírat z kolekce „raw gemstones“. Pokud ctíte tradici kamene, ale hledáte alternativu ke klasice a uhlazenému stylu, je skvělou volbou. Je možné pracovat i s Vámi dodaným kamenem, je však nutné posoudit, jakým způsobem bude do šperku zasazen. Může být odborně lepený nebo zalitý přímo do kovového těla prstenu.

cesta

Na finální podobě (vašeho) prstenu se podílíte. Proces práce od návrhu k realizaci s Vámi ráda budu průběžně konzultovat. V případě složitějších návrhů vytvořím nejprve voskový model, který bude po odsouhlasení odlit do kovu. Následuje jediná schůzka, při které je třeba se sejít osobně, a prsteny před finální realizací vyzkoušet. Bude-li třeba, upravím velikost a dohodneme se na povrchové úpravě. V posledním kroku jdou prsteny na případné osazení kamenem a rytí textu.

Adéla Schicker | krok 2
Adéla Schicker | krok 3

horizont

Vize se zhmotní a Vám se do rukou dostane jedinečný šperk se svým příběhem, který se stane součástí Vaši nové identity.

V papírové taštičce s logem značky najdete vaše prsteny zabalené v dárkové krabičce, včetně ručně psaného poděkování a doporučení, jak o šperk pečovat.

ZÁ/SNUBNÍ PRSTENY
NA ZAKÁZKU