engagement & wedding rings
Adéla Schicker | krok 1

na počátku

Na počátku každého příběhu unikátního šperku je schůzka se zákazníkem.

Představíte mi vaši vizi a nápady, probereme možnosti realizace a změříme přesnou velikost prstu. Na základě našeho setkání vytvořím 2 až 3 návrhy a k nim orientační kalkulaci. Zakládám si na osobním přístupu a ruční práci, proto pracuji nejčastěji s kresebnou skicou a/ nebo ručně vyrobeným trojrozměrným modelem.

Zásnubní prsteny můžete též vybírat z kolekce „raw gemstones“. Pokud ctíte tradici kamene, ale hledáte alternativu ke klasice a uhlazenému stylu, je skvělou volbou. Je možné pracovat i s vámi dodaným kamenem. V tom případě je nutné posoudit, jakým způsobem bude do šperku zasazen, zda pomocí pryskyřice nebo zalitím přímo do kovového těla prstenu.

cesta

Na finální podobě prstenů se podílíte. Proces práce od návrhu k realizaci s vámi budu průběžně konzultovat. V případě složitějších návrhů vytvořím nejprve voskový model, který bude po odsouhlasení odlit do kovu. Následuje schůzka, kde modely či prototypy před finální realizací vyzkoušíte. Bude-li třeba, upravím velikost a dohodneme se na povrchové úpravě. V posledním kroku jdou prsteny na případné osazení kamenem a rytí textu.

Adéla Schicker | krok 2
Adéla Schicker | krok 3

horizont

Vize se zhmotní a vám se do rukou dostane jedinečný šperk – symbol a ukazatel vaší nové identity.

V papírové taštičce s logem značky najdete snubní prsteny zabalené v dárkové krabičce, včetně doporučení, jak o ně pečovat.

ZÁ/SNUBNÍ PRSTENY
NA ZAKÁZKU